Kostiumy kąpielowe jednoczęściowe

Bikini Rubensus, Producent: Duo Dario

Bikini Rubensus, Producent: Duo Dario

Jeszcze kilka lat temu panie o obfitszych kształtach miały spory problem z wyborem odpowiedniego stroju kąpielowego. Jak bardzo by się nie starały, zawsze prezentowały się dużo gorzej niż zgrabne plażowiczki odziane w skąpe bikini. Na szczęście obecnie nie mają już takiego problemu.

Projektanci coraz częściej proponują nam kostiumy kąpielowe jednoczęściowe , które w niczym nie ustępują strojom dwuczęściowym. Dzięki nim również panie o pełnych , kobiecych kształtach mogą pięknie wyglądać i świetnie czuć się na plaży. Warunek jest jeden : strój powinien być dopasowany do naszej sylwetki. Przede wszystkim rezygnujemy z drobnych, kwiecistych wzorków, które dodatkowo poszerzają sylwetkę.

Znacznie lepszym rozwiązaniem będą duże, geometryczne wzory, które optycznie wyszczuplają. Możemy zdecydować się na przykład na podłużne, niezbyt szerokie pasy. Warto zadbać też o to, by nasz strój wyróżniał się spośród innych. Obecnie w sklepach dostępnych jest wiele strojów o asymetrycznym kroju albo takich ozdobionych dużymi sztucznymi kamieniami.

Taki ciekawy akcent nie tylko urozmaici nasz wygląd, ale odwróci też uwagę od mankamentów naszej figury.

Previous post:

Next post: